Kontakt

Kontakt

CEO / Sales Manager
Tommy Strand
+46(0)72-519 84 00
tommy.strand@inlead-automation.se
Electrical design / Projectleader
Ola Carlström
+46(0)72-519 84 01
ola.carlstrom@inlead-automation.se
Software design
Mikael Hansch
+46(0)72-519 84 02
mikael.hansch@inlead-automation.se
Mechanical design
Magnus Engholm
+46(0)72-519 84 03
magnus.engholm@inlead-automation.se
Automation engineer
Anders Sandberg
+46(0)72-519 84 04
anders.sandberg@inlead-automation.se
Mechanical design
Göran Josefsson
+46(0)72-519 84 05
goran.josefsson@inlead-automation.se
Automation engineer / Projectleader
Sebastian Jonsson
+46(0)72-519 84 06
sebastian.jonsson@inlead-automation.se
Automation engineer
Johan Söderlund
+46(0)72-519 84 12
johan.soderlund@inlead-automation.se
Automation engineer
Marcus Petersson
+46(0)72-519 84 29
marcus.petersson@inlead-automation.se
Mechanical design
Lukas Van Der Merwe
+46(0)72-519 84 48
lukas.merwe@inlead-automation.se
Automation engineer
Marcus Pettersson
+46(0)72-519 84 99
marcus.pettersson@inlead-automation.se
Automation engineer
Jonas Westman
+46(0)72-519 84 11
jonas.westman@inlead-automation.se

Hitta till oss

Inlead Automation AB
Sågargatan 4
332 30 Gislaved

Post och faktureringsadress

Inlead Automation AB
Krokusvägen 32
334 33 Anderstorp
invoice@inlead-automation.se